کارگروه های پارسه

  • مدیریت پایگاه

        دکتر حمید فدایی

       دکتری مرمت آثار تاریخی

    مدیر پایگاه میراث جهانی تخت جمشید 

  • سارا زارع

    سارا زارع

    کارشناس حسابداری

    بخش حسابداری

    شهرزاد زارعی

    شهرزاد زارعی

    کارشناس تاریخ

    مسئول دبیرخانه

    فرشته دانشور

    فرشته دانشور

    دکتری حقوق خصوصی

    مسئول بخش حقوقی پایگاه میراث جهانی تخت جمشید و اداره میراث فرهنگی مرودشت

    مرضیه رحیمی

    مرضیه رحیمی

    دکتری اقتصاد پولی

    کارشناس بخش حسابداری

    اعظم روستایی

    اعظم روستایی

    کارشناس حسابداری 

    مسئول صنایع دستی

    كيهان زارعي

    كيهان زارعي

    کارشناس حسابداری

    بخش حسابداری

    شیرعلی زارعی

    شیرعلی زارعی

    مسئول تدارکات و پشتیبانی

    معصومه عرب پور

    معصومه عرب پور

    کارشناس ارشد حقوق بین الملل

    مسئول کارگزینی

    رضا احدی

    رضا احدی

    جعفر سیاوشی

    جعفر سیاوشی

    درجه هنری 3

    انباردار

     

    زهرا محزون

    زهرا محزون

    کارشناس ارشد زبان شناسی همگانی

    مسئول دفتر مدیریت پایگاه

    عبدالله فلاحی

    عبدالله فلاحی

    مسئول فنآوری اطلاعات و ارتباطات

  • علی احمدی

    علی احمدی

    کارشناس باستان شناسی

    مسئول گروه باستان شناسی

    یونس زارع

    یونس زارع

    کارشناس ارشد باستان شناسی دوره تاریخی

    وحید بارانی

    وحید بارانی

    کارشناس ارشد باستان شناسی

    علی اکبر صادقی

    علی اکبر صادقی

    کارشناس ارشد باستان شناسی

    مریم فراست

    مریم فراست

    کارشناس ارشد باستان شناسی دوره تاریخی

    فضل اله حبیبی

    فضل اله حبیبی

    دانشجوی دکتری باستان شناسی پیش از تاریخ

    مسئول بخش ساماندهی و مستندنگاری آثار تاریخی-فرهنگی تخت جمشید

    کارشناس باستان شناسی محوطه های باستانی نقش رستم و شهر استخر

  • فيروزه سالاري

    کارشناس مرمت و احياء بناهاي تاريخي

    هانیه بانکی

    کارشناس مرمت و احياء بناهاي تاريخي

  • انسیه شیری

    انسیه شیری

    کارشناس ارشد مرمت آثار تاریخی

    لیلا رضوی

    لیلا رضوی

    کارشناس مرمت بناهای تاریخی

    محمد زارع

    محمد زارع

    استادکار مرمت

    درجه هنری 3

    سید ابراهیم موسوی

    سید ابراهیم موسوی

    استادکار مرمت

    درجه هنری 3

    خیرالله آزادی

    خیرالله آزادی

    نیروی فنی

    محمدرضا علیخواه

    محمدرضا علیخواه

    کارشناس مرمت آثار تاریخی

    مسئول آزمایشگاه و کارگاه مرمت اشیاء

     

     
    محمدرضا رنجبر

    محمدرضا رنجبر

    استادکار مرمت

    درجه هنری 3

    عارف زارع

    عارف زارع

    نیروی فنی

    مصطفی رخشنده خو

    مصطفی رخشنده خو

    کارشناس ارشد مرمت بناها و آثار تاریخی

    مدیر داخلی مجموعه تاریخی فرهنگی نقش رستم و نقش رجب

    سید یوسف نجات

    سید یوسف نجات

    شهرام رهبر

    شهرام رهبر

    کارشناسی ارشد مرمت بناهای تاریخی

    استاد کار درجه 2 هنری

    سید عبدالمجید عابدی

    سید عبدالمجید عابدی

    کارشناس ارشد مرمت و احیاء بناهای تاریخی

    اسماعیل زارع

    اسماعیل زارع

    نیروی فنی

    محسن فلاحی

    محسن فلاحی

    نیروی فنی

  • محمد مهدي داداش‌زاده

    محمد مهدي داداش‌زاده

    تأسيسات جوشكاري

    رضا زارع

    رضا زارع

    تاسیسات آب

    علی تقوا

    علی تقوا

    کارشناس ارشد معماری

     

    ابوذر دهقانی

    ابوذر دهقانی

    دانشجوی کارشناس ارشد معماری

    سجاد طهماسبی

    سجاد طهماسبی

    کارشناس عمران

  • علی اقرء

    علی اقرء

    کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری

     

  •  
    مهرناز بردبار

    مهرناز بردبار

    کارشناس ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی

    مسئول کتابخانه

    مریم راه ساز

    مریم راه ساز

    کارشناس ارشد حفاظت و مرمت بناهای تاریخی

    مسئول مرکز اسناد